O nas

Jesteśmy sklepem online, oferującym  bogaty wybór kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów oraz brody.Oferujemy starannie wyselekcjonowane a przede wszystkim sprawdzone marki, po to, by nasz asortyment sprostał oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Na bieżąco, śledzimy rynek męskiej pielęgnacji dlatego nasza oferta, będzie stale rosła we wszystkie nowości. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy, nie zapominając przy tym o wspieraniu lokalnego rynku. Sięgamy po to, co niedostępne dlatego też znajdziecie u nas szeroką gamę produktów z USA. 

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, dlatego piszcie na bieżąco, o swoich potrzebach, a my dołożymy wszelkich starań, by im sprostać. Jesteśmy wielkimi pasjonatami podróży, dlatego też w naszej ofercie będą pojawiały się pojedyncze egzemplarze kosmetyków oraz akcesoria do pielęgnacji z najdalszych zakątków świata. 

Przewidujemy szereg promocji, konkursów oraz drobnych niespodzianek które znajdziecie w każdej przesyłce.

Wysyłki realizujemy siedem dni w tygodniu, sklep pracuje 24 godziny a wszystko po to, żebyście mieli każdy zamówiony produkt na wyciągnięcie ręki.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.